Home Anunt Colectiv Anunt nr. 65/03.01.2019
24 . 02 . 2019
Anunt nr. 65/03.01.2019
Duminică, 20 Ianuarie 2019 21:43
   Primaria Municipiului Feteşti organizează în data de 04.02.2019, respectiv 06.02.2019, la sediul din strada Călăraşi, nr. 595, Bl. CF3, sc. A, et.II-IV, examen pentru promovarea in grad imediat superior celui detinut pentru urmatoarele functii publice de executie:
1. din inspector, clasa I, grad profesional principal in inspector clasa I grad profesional superior in cadru Serviciului Impozite si Taxe compartiment Inspectie Fiscala;
2. din inspector, clasa I, grad profesional asistent in inspector clasa I grad profesional principal in cadrul Directiei Tehnice, Compartiment Patrimoni, Superficii.

I.CONDIŢII  DE  DESFĂŞURARE  A  CONCURSULUI
depunerea dosarelor se face până la data de 22.01.2019, la secretariatul comisiei de concurs – Compartiment Resurse Umane;
proba  scrisă se va desfăşura în data de 04.02.2019, ora 11,00 la sediul Primariei Municipiului Feteşti, str. Călăraşi, nr. 595, bl.CF3,  et.II-III;
interviul se va desfăşura în data de 06.02.2019, ora 11,00 la sediul Primariei Municipiului Feteşti, str. Călăraşi, nr. 595, bl.CF3, et.II-III.

II.CONDIŢII DE PARTICIPARE
●  sa aiba cel putin 3 ani vechime in gradul profesional al functiei publice din care  promoveaza;
●  sa fi obtinut cel putin calificativul „bine” la evaluarea performantelor individuale  in ultimii 2  ani in care functionarul public a avut activitae;
●  sa nu aiba in cazierul administrativ o sanctiune disciplinara neradiata in conditiile prezentei legi.

III.ACTELE SOLICITATE CANDIDAŢILOR PENTRU DOSARUL DE ÎNSCRIERE:
-formular de înscriere prevăzut în anexa nr.3;
-adeverinţa eliberată de compartimentul de resurse umane în vederea atestării vechimii în gradul profesional din care se promovează;
-copii de pe rapoartele de evaluare a performanţelor profesionale individuale din ultimii 2 ani;

PRIMARUL MUNICIPIULUI FETESTI
Sorin GAFITOI

Bibliografie Inspectie Fiscala (.doc)
Bibliografie Patrimoniu (.doc)